Історія компанії

Невід’ємним атрибутом людського життя є прагнення краси, і саме для задоволення наших естетичних потреб створені квіти. Вони супроводжують людину у радісні і сумні моменти, допомагають висловити почуття, зміцнити стосунки. Квіти − герої визначних творів мистецтва, вони так чи інакше присутні у долях видатних особистостей, а то й цілих епох, наповнені найрізноманітнішими символами і значеннями.

Усвідомлюючи виняткову роль прекрасного у нашому житті і прагнучи дарувати людям радість, 1986 р. виник задум вирощувати квіти. Спочатку були  тюльпани, гвоздики, пізніше – троянди. У 2000 році виробництво набрало нових потужностей і було засновано нову компанію, яка розпочала діяльність на 0,5 га землі. Згодом площа збільшилася до 7.5 га і основна увага зосередилася на «королеві квітів» − троянді. На сьогодні гордістю компанії є 41 сорт.

Якісне вирощування квітів здійснюється завдяки високотехнологічному виробництву за європейськими нормами і стандартами, а саме:

− вирощування на мінерально-ватному субстраті;

− крапельне зрошення та живлення рослин;

− системи фотосинтетичного освітлення;

− систему дозування вуглекислого газу.

Широкий асортимент сортів, якісні технології вирощування і постачання сприяють зростанню попиту на  продукцію, тому компанія реалізовує збут квітів по всій території України.

У компанії працює понад 200 людей, які є добрими фахівцями своєї справи, творчо і водночас наполегливо підходять до поставлених перед ними завдань, дбають про належний рівень обслуговування клієнтів, тому забезпечені достойною заробітною платнею. Отже, колектив функціонує як злагоджений організм, кожна клітина якого працює для нових спільних звершень.

Компанія не стоіть  осторонь сучасних суспільних процесів та бере активну участь в різних соціальних акціях, підтримує доброчинні ініціативи. Наша мета − робити життя красивим та дарувати людям радість!