У сучасних теплицях в оптимальних межах регулюється велика частина параметрів середовища: температура, вологість, освітленість, склад субстратів, рівні мінерального живлення рослин та інші параметри, які покликані забезпечити максимальні результати для отримання запрограмованого врожаю.

Але у новій технології залишається елемент, що нагадує попередні часи, коли агроном відчував свою залежність від природи. Йдеться про шкідників і збудників хвороб рослин. Боротьба з ними залишається неминучою технологічного ланкою при вирощуванні будь-якої культури, будь то овочі, квіти на зріз або горшкові декоративні рослини. Хімічним способам захисту рослин існує альтернатива - біологічний метод, тобто використання проти шкідників їх природних ворогів - хижаків, антагоністів. Умови захищеного ґрунту дуже сприятливі для застосування біологічних засобів захисту рослин. Цьому сприяють такі фактори, як обмеженість і замкнутість простору, можливість регулювання умов вирощування.

Успіх застосування ентомофагів поставив питання про освоєння комплексної інтегрованої системи захисту рослин, мета якої зійти до мінімального використання пестицидів. І така система була застосована в теплицях тепличного комплексу ТзОВ «ТАНДЕМ». З метою зниження собівартості продукції на комбінаті було відкрито біолабораторію по виробництву ентомофагів. За кілька років успішно впровадили методи розведення в штучних умовах природних ворогів шкідників квіткових культур таких як амблісейус кукумеріс та амблісейус монтдоренсіс .

Amblyseius cucumeris відноситься до сімейства фітосеід (Phytoseiidae), загону паразитоформих (Parasitiformes). Хижак використовується в основному для контролю над трипсами, особливо західним квітковим (Frankliniella occidentalis) по ряду сільськогосподарських культур. Може харчуватися павутинним кліщем, але не забезпечує істотного контролю. Альтернативним джерелом живлення є квітковий пилок.

Amblyseius (Typhlodromips) montdorensis - це хижий субтропічний вид кліща з сімейства фітосеід (Phytoseiidae), загону паразитоформих (Parasitiformes), який застосовується для контролю білокрилки, трипсів і павутинного кліща.А. montdorensis широкий полифаг, який також харчується еріофіднимі. А. montdorensis успішно освоєно в якості агента контролю західного квіткового трипса і тютюнового трипса. Він добре відтворює свою популяцію, а також може виживати і розмножуватися, коли харчується одним лише пилком квітів.

На сьогоднішній день виробничі потужності біолабораторії повністю закривають потребу тепличного комплексу ТзОВ «ТАНДЕМ» в ентомофагах, а також є можливість закривати потребу в ентомофагах інших тепличних комбінатів-партнерів.